SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 6 / 24 / (767550 - 767604)

767550. تولد عشقم
امروز 29 شهریور ماه. این روز زیبا رو بهت تبریک میگم عزیزدلم. با آرزوی رسیدن به هم دیگه. تولد تولد تولدت مبارک. مبارک مبارک تولدت مبارک. امروز قشنگترین روز زندگی منه و من خیلی خوشحالم. پس حالا نوبت رقصه. همگی برین کنار نوبت خودمه. حالا نوبت خودته عشقم. برو کنار خودم برقصم. بیا با هم برقصیم آقایی. امشب شب تولد توست. شبی که ستاره ای به آسمان زندگیت افزوده می شود. ستاره ای که می تواند همانند نقطه عطفی در زندگیت بدرخشد. و نورانی تر از تمامی ستارگان شود. امشب شب تولد توست. کاش می توانستم ماه را میهمان امشبت کنم.
tavallod-22.blogfa.com
767551. سکوت
زیبایی عشق به سکوت است نه فریاد. تو نیستی و هواپس. تو نیستی وزندگی برام بی مفهومه. تو رفتی و گمم هنوز. تو ساعتهای نیمه جون. نمیتونم بدون تو نفس کمه. تورفتی هنوز گمم تو ساعتهای نیمه سوز. از همه دوستانیکه این مدت این حقیر رو تنها نگذاشتند کمال تشکررو دارم. من تو رو دوست دارم. من فقط تورو داشتم. نوشته شده در ساعت توسط خاموش. آرامش محصول تفکر نیست. که ارزش فکر کردن.ندارند. پای هر خداحافظی محکم باش! کم کم یاد خواهی گرفت. تفاوت ظریف میان نگهداشتن یک دست. و زنجیر کردن یک روح را. اینکه عشق تکیه کردن نیست. همه یا...
tavallod-z.blogfa.com
767552. This Web site coming soon
This Domain is Available for Sale. For more information and pricing, please contact Howard at webmaster@systanalyst.com.
tavallod.com
767553. Home page
از تاریخ 10 الی 20 اردیبهشت ماه 1393، در. نمایشگاه بین المللی کتاب. در مصلی امام خمینی. تهران میزبان شما هستیم. کتابهای جدید به بخش معرفی کتب اضافه شده است. این کتابها نیز همانند گذشته از طراحی خاصی برخوردارند. TAVALLOD is publishing the best quality Pop-Up books in the region. رازهای مومیایی- سه بعدی. کتابی که نوجوان را با یک مومیایی 1.5 متری روبه رو می کند و پرده از اسرار مومیایی ها برمی دارد. صفحات این کتاب نیز همانند دیگر کتب انتشارات تولد از طراحی خاصی برخوردار هستند. کی خروپف می کنه؟
tavallod.ws
767554. نسیـــم یه دختـــــر مــردادی
نسیم یه دختر مردادی. تولدت مبارک نسیم جونم. کادوی دوم از طرف من. کادوی سوم از طرف نسترن جون. نوشته شده در سه شنبه سیزدهم مرداد ۱۳۹۴ساعت 13:58 توسط فاطمه. این وب رو به مناسبت تولد نسیم راه اندازی کردم. نسیم گلی ایشالله 10000 ساله بشی و به تمام ارزو های قشنگت برسی. میخواستم زیباترین کلام را برایت بنویسم. اما پنداشتم ساده نوشتن همچون ساده زیستن زیباست. دوستت دارم ، تولدت مبارک. بچه ها مثلا تولده یکم آواز بخوند دست بزنید. همه دس دس دس دس. تولد تولد تولدت مبارک. هرکی کادو نده کیک گیرش نمیاد. نسیم بیا فوت کن.
tavallod15.blogfa.com
767555. من و عشقم
به یادت هستم بی هیچ بهانه ای،شاید همین دوست داشتن باشد. نوشته شده در ساعت توسط لیلی. روز تولدت شد و نیستم اما کنار تو. کاشکی می شد که جونمو هدیه بدم برای تو. درسته ما نمیتونیم این روز و پیش هم باشیم. بیا بهش تو رویامون رنگ حقیقت بپاشیم. میخوام برات تو رویاهام جشن تولد بگیرم. از لحظه لحظه های جشن تو خیالم عکس بگیرم. من باشم و تو باشی و فرشته های آسمون. چراغونی جشنمون، ستاره های کهکشون. به جای شمع میخوام برات غمهات و آتیش بزنم. هر چی غم و غصه داری یک شبه آتیش بزنم. تو غمهات و فوت بکنی منم ستاره بیارم.
tavallod17.blogfa.com
767556. تولد عشقم
12 ابان. بهترین روز دنیا. اینم کیک با نماده ماهه تولدت. اینم هدیه من به تو(زودی سوارش شو بیا پیشم):دی. در شب های خوشبختی تو سهم من تنهایی است در دل من اما فقط آرزوی توست. تولدت مبارک . . . دلم میخواد بدونی تو این همه ستاره/هیچ کی اندازه ی من نگاتو دوست نداره. تولدت پر از نور خوش اومدی ستاره / اگرچه از راه دور هیچ فایده ای نداره. امروز روز تولد توست و من هر روز بیش از پیش به این راز پی میبرم. که تو خلق شده ای برای من تا زیباترین لحظه ها را برایم بسازی . . . در شب زیبای میلادت تمام وجودم را که قلبی ست کوچک.
tavallod18.blogfa.com
767557. تولدت مبارک
اس ام اس عشقولانه 1. ببخشید پیوندتان.نه، یعنی برد غرور آفرین تیم.نه چیزه! ولش کن دوست دارم! دراین دنیا نکردم من گناهی. فقط کردم به چشمانت نگاهی. اگر باشه نگاه من گناهی. مجازاتم بکن غیر از جدایی. به اندازه دیوونه های دیونه خونه،دیونه وار دیوونتم دیونه؟ میدونى فرق تو با, باد چیه! باد نفس آسمونه:ولی تو نفس منى. دلم می خواد که از سر محب ت. به عشق من بدی جواب مثبت. تو بی لیاقتی اگه بگی"نه". ا ند حماقتی اگه بگی "نه". فدای اون که "نه" نمی گه می شم. عاشق یک دلبر دیگه می شم. اگر جواب "نه" بیاد تو sms و نامه ت.
tavallod19.blogfa.com
767558. تولد دوباره
در سال 82 از دبیرستان شاهد امام خمینی دیپلم گرفتم و بعد از اون در حوزه علمیه قم امتحان دادم و وارد شدم. بعد از چند سالی درس خوندن در قم، آمدم مشهد و در مدرسه علمیه حضرت مهدی (عج) مشهد ادامه تحصیل دادم. سال تحصیلی 88-89 و 89-90 در مدرسه علمیه امام باقر (ع) قرآن و نهج البلاغه درس میدادم و در دبیرستان هاشمی نژاد 1 یا همون تیزهوشان پرورشی تدریس می کردم. و بسیار بسیار به کار و تلاشم علاقه داشتم و دارم و به اون افتخار می کنم. اسلام حقیقی(آخرالزمان و فراماسونری). نوشته شده توسط محسن حاجی مرادخانی. در آن لحظاتی ...
tavallod2.blogfa.com
767559. روز تولد مشاهير
آيا مي دانيد كه امروز سالروز تولد كداميك از مشاهير دنياست؟ 18 مرداد مصادف با 9 آگوست. آمدئو آووگادرو (1776) - شیمیدان ایتالیایی. ویلیام آلفرد فاولر (1911) - اختر فیزیکدان آمریکایی. ماروین مینسکی (1927) - ریاضیدان آمریکایی. ماریو زاگالو (1931) - مربی برزیلی. اتو ره هاگل (1938) - مربی آلمانی. راد لاور (1938) - تنیسور استرالیایی. رومانو پرودی (1939) - سیاستمدار ایتالیایی. خالده ضیا (1945) - سیاستمدار بنگلادشی. روی هاجسون (1947) - مربی انگلیسی. ملانی گریفیث (1957) - بازیگر آمریکایی. 17 مرداد مصادف با 8 آگوست.
tavallod365.blogfa.com
767560. دست نوشته های من برای تولد عزیزترین کسم
دست نوشته های من برای تولد عزیزترین کسم. تولدت مبارك فرزانه عزیزم. تولد تولد تولدت مبارك مبارك مبارك تولدت مبارك. انشااله خودم تولد 200 سالگیتو جشن بگیرم. خیلی گلی به خدا همتا نداری. در آخر از خدا همیشه بهترینارو برات می خوام انشااله همیشه زنده باشی و سر حال. نوشته شده در سه شنبه بیست و هفتم دی ۱۳۹۰ساعت 19:34 توسط مهدی. نوشته شده در سه شنبه بیست و هفتم دی ۱۳۹۰ساعت 13:42 توسط مهدی. این یکی از فروشگاه دوستانمه بهش سر بزنین * * *. نوشته شده در دوشنبه بیست و ششم دی ۱۳۹۰ساعت 13:57 توسط مهدی. گفتم بخاطر اهمیت ...
tavallod74.blogfa.com
767561. تولد سپید
مگر غرور ها را برای آن نمی پروریم تا بر سر راه مسافری که چشم به راه آمدنش هستیم قربانی کنیم؟ چه چیز موجب قهرمانی است؟ ن به استقبال بزرگ ترین رنج و بزرگ ترین امید خود رفتن. به چه چیز ایمان داری؟ به اینکه باید اوزان ه. ز را از نو تعیین کرد. وجدانت چه می گوید؟ می گوید تو ب ا. آن شوی که هستی. بزرگ ترین خطر در کجاست؟ چه چیز را در دیگران دوست داری؟ چه کسی را بد می دانی؟ آن کس را که همیشه می خواهد دیگران را ش. انسانی ترین کار چیست؟ شخص را از شرمساری م ب. نشان آزادی به دست آمده چیست؟ دیگر از خود شرمسار نبودن!
tavallode-sepid.blogfa.com
767562. اشک مهـــتاب
تو بیا سهم مرا از لب این باغچه پرواز بده،. که دلم خوش باشد،. یک نفر هست که با دست خودم،. شاخه ای نسترن برایش ببرم. نوشته شده در سه شنبه ششم اسفند 1387ساعت 4:48 توسط رضا. هیچ کس حال تو را وقتی گریه می کنی نمی پرسد! همه می گویند : سزایت بود! همه آواز دلت را به تمسخری می گیرند وبه صدای هق هقت وقتی خاموش اشک. می ریزی،بی خیال می گویند : هیس! تنهایی تو را باور ندارند و از کنارت می گذرند و به یاد روزهایی که در شادی. ظاهریت غرق بودی و در کنارشان نبودی،حالا تلافی می کنند! آن را نشانشان دهی،می سوزند! نوشته شده در ...
tavallode2bareh.blogfa.com
767563. تولدی دوباره
این جهان کوه است و فعل ما ندا * *سوی ما آید نداهارا صدا. به دنیا پا نهاده ای. به دنیا پا نهاده ای ,درست مانند:. کتاب باز ونا نوشته,. باید سر نوشت خودرا رقم بزنی,. خود ونه کسی دیگر). تو اسنان شگفتی, شگفتی بیا فرین,. بخت واقعی از درون تو باید. که درآید,وآنرا خواهی یافت,. مشعل آگاهی خودرا چراغ راه کنی,. به آوای دانسته خویش,گوش فرادهی. واین کلید دروازه های بخت است. زمان ارسال: چهارشنبه هجدهم بهمن 1391 ساعت: 12:9. بارانی از عشق بر دشت خشک انتظار. بارید و شعبان,مبدا عاشقان تاریخ شد. ودستی به تمنای آب قطع.
tavallodedobare.blogfa.com
767564. تولدی دوباره
اردیبهشت دوست داشتنی من با همه قشنگی هاش گذشت! خیلی دلم یک سفر شمال می خواد! با همسری هماهنگ می کنم، کارهای رزرو رو انجام میدم، همون جای پارسالی! به هرکی زنگ میزنم که همسفرمون بشه برنامه اش جور نیست! به مامان می گم، اولش کلی مخالفت می کنه ولی دلم پیششه! هرجوری شده راضی اش می کنم! و صبح چهارشنبه سوم اردیبهشت با مامان و همسری پیش به سوی یک سرزمین بهشتی به نام رامسر! یه ناهار روستای سرولات و مرغ شکم پر و میرزا قاسمی خوشمزه خاور خانم! 21 اردیبهشت عروسی یه دوست نازنین و دوست داشتنی! می دونم که می بینه! تاريخ ...
tavallodedobareh.persianblog.ir
767565. تولد دوباره ی من
تولد دوباره ی من. تولد دوباره ی من. به نام خداوند یکتا و بی همتا. به نام خداوند یکتا و بی همتا. حضرت محمد (ص) می فرمایند :. دانش گر در ثریا هم باشد مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت. ضمن عرض سلام و خیر مقدم و تشکر و احترام. به همه ی عزیزانم. به کلبه ی مجازی درویشی خودتون خوش آمدید. ایرانی افتخار و اقتدار و ثروت جهانی. و هنوزم این جمله در تمام وجودم ولوله و هیجان ایجاد می نماید. و آن جمله همیشگی استادم :. باز آ که فریاد ما در نزد خدا زنده خواهد شد. کجایند مردان عاشق و بی ادعا؟ و علی علی ابن الحسین.
tavallodedobareman.blogfa.com
767566. دلنوشته های یک مادر
حامیان توافق خوب و استقلال علمی. جنبندگان زمین و ماهیان دریا و هر کوچک و بزرگی در زمین و آسمان خدا، برای آموزگار نیکی آمرزش می طلبند . [امام صادق علیه السلام]. دلنوشته های یک مادر. محمدمهدی نازم توی روروک نشسته و داره طول و عرض سالن خونه رو طی میکنه. چقدر خوشحالم از اینکه شاهد این صحنه ها هستم. گاهی به سال پیش فکر میکنم. دوری از محمدصالحم و انتظار برای ورود عضو جدید خونه. امیدوارم با عنایات ایمه س. اوضاع به بهترین نحو ممکن سر و سامون بگیره. البته کیفیت نداره عکسا چون با موبایل گرفتم و بعدشم باز زوم کردم ...
tavallodeeshgh.parsiblog.com
767567. فرزندصالح
چه کسی می خواهد من و تو ما نشویم *. خانه اش ویران باد *. من اگر ما نشوم. تو اگر ما نشوی خویشتنی*. ازکجا که من و تو شوری ازعشق و جنون باز برپا نکنیم*. از کجا که من و تو مشت رسوایان را وا نکنیم *. من اگر بنشینم ،تو اگر بنشینی چه کسی بر خیزد *. من اگر برخیزم تو اگر برخیزی همه. همه بر می خیزند. همه بر می خیزند. همه بر می خیزند. پای صندوق های رأی. در انتخابات 24 اسفند ماه. به کوری چشم دشمنان انقلاب اسلامی ایران. تو هم شرکت میکنی دوست خوب ایرانیم . پيام هاي ديگران . ای غریب شهر پیغمبر ، حسن(ع). پيام هاي ديگران .
tavallodeeshgh.persianblog.ir
767568. تولدت مبارك نفسم
اول به آقايي خوفم ، حامد جونم ، نفسي خودم ، جيگرطلام . بعدشم سلام به هركي كه اومده اينجا . خوب ميدونيد چه خبره ديگه؟ بهله تولد يه فرشته ي مهربونه . تولد شوشوجونمه . آقايي من بريم به جشن تفلدي كه آيداييت برات گرفته . روز تولدت شدو نيستم اما كنار تو. كاشكي ميشد كه جونمو هديه بدم براي تو. درسته ما نميتونيم اين روز و پيش هم باشيم. بيا بهش تو رويامون رنگ حقيقت بپاشيم. ميخوام برات تو روياهام. ازلحظه لحظه هاي جشن تو خيالم عكس بگيرم. من باشم و تو باشي و فرشته هاي آسمون. چراغوني جشنمون ستاره هاي كهكشون. بفرماييد ...
tavallodehamedam.blogfa.com
767569. لیلی من تولدت م ب ا ر ک
لیلی من تولدت م ب ا ر ک. تاريخ سه شنبه بیست و یکم خرداد 1392ساعت 9:25 نويسنده یه آجی کوچولو. تولدت مبارک تولدت مبارک با احساس بخونید تولدت مبااااااااااااارککک. تولد تولد تولدت مبارک. اینم کادوی آجی به خوار مهربونش. اصلا بهتون نمیگم کادو رو میدم به لیلی دوست. داشت بهتون خبر میده چی بوده. هرکی هرچی دوست داره همین جا بنویسه تا. تاريخ سه شنبه بیست و یکم خرداد 1392ساعت 9:16 نويسنده یه آجی کوچولو. همیشه لبخند بر لبانت. محبت در چهره ات. و حق در زبانت جاری باشد. دوستای آجی بیاین وسط برو. امروز گل سپیده ات می روید.
tavallodeleili.blogfa.com
767570. Avazak.ir
خدا صدایم را شنید.تو آمدی.همانطور که میدانستم. ببینهنوز سرمطلب نوشته هایم عوض نشده است. اما بپذیر چه با من بد کرده ای.همین. یکشنبه 29 تیر 1393 ] [ 02:48 ق.ظ ] [ نظرات ]. ای باران.از غصه ام آگاهی.خوش بحالت که بارانی. تا ماه شب افروزم پشت این پرده ها نهان است. باران دیده ام، همدم شبم یار آنچنان است. جان می لرزد که ای وای اگر دلم دیگر برنگردد. ماهم به زیر خاک و دلم در این ظلمت زمان است. ای باران . . ای باران . . از غصه ام آگاهی. بزن نم به خاکش ز اشکم نپرسد چرا تنهایی. از قطره ات چون شکفد به خاکش سبزه همی.
tavallodepayiz2.mihanblog.com
767571. عشق بی پایان
ஜ ღعشق من وتوღ ஜ *. عشق یعنی با تو خواندن از جنون. بی نهایت دوستت دارم . شاهدم نیز گوشی تلفنی است که بارها و بارها در دست گرفته ام. و تک تک شماره ات را بر روی صفحه لمس نموده ام. اما همیشه شماره ات را نتوانستم بگیرم. مثل همیشه دلتنگ و بی قرارت هستم. مثل همیشه مشتاق و عاشقت هستم. اما میدانم که چه باشی یا نباشی همیشه عاشقت می مانم. از من دوری اما هیچ گاه یادت نگذاشت تا دوریت برایم پایدار باشد. شاید ندانی هر شب این رویای توست که مرا به خواب دعوت می کند . ارسال در تاريخ پنجشنبه دهم اردیبهشت ۱۳۹۴ توسط عاشق.
tavallodeshgh.blogfa.com
767572. تولدت مبارک
روز تولدت شد و نیستم اما کنار تو. تاريخ : پنجشنبه ششم مهر 1391 10:18 نویسنده : مریم. روز تولدت شد و نیستم اما کنار تو. کاشکی می شد که جونمو هدیه بدم برای تو. درسته ما نمیتونیم این روز و پیش هم باشیم. بیا بهش تو رویامون رنگ حقیقت بپاشیم. میخوام برات تو رویاهام جشن تولد بگیرم. از لحظه لحظه های جشن تو خیالم عکس بگیرم. من باشم و تو باشی و فرشته های آسمون. چراغونی جشنمون، ستاره های کهکشون. به جای شمع میخوام برات غمهات و آتیش بزنم. هر چی غم و غصه داری یک شبه آتیش بزنم. تو غمهات و فوت بکنی منم ستاره بیارم.
tavallodetmobarak18.blogfa.com
767573. وبلاگی برای خانم حضرت فاطمه * س*
وبلاگی برای خانم حضرت فاطمه * س*. تولدت مبارک ام ابیها حضرت فاطمه (س). یک سال گذشت . پارسال همین زمان این وبلاگ برای هدیه به حضرت فاطمه ساخته. شد قرار بود 1393 تا صلوات هدیه به خانم فاطمه زهرا بدیم. خدا رو شکر فکر کنم تونستیم اینکارو بکنیم . امسال هم 100 صلوات هدیه من به مادر همه عالم. وامیدوارم لیاقت داشته باشم تا این هدیه رو ازم بپذیرد . ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) مبارک. این عید رو به حضرت امام زمان (ع) و امام رضا (ع). و به همه مامانان گل تبریک میگم. دل همه یاران شد با شعف همراه. که از دعای مادرش ، ...
tavallodetmobarakfz.blogfa.com
767574. تولدها
روز تولدتون چه اشخاص مهم و مشهوری بدنیا اومدن- تولد ها. روز تولد افراد مهم. اگه دوست دارین بدونین در روز تولد. شما چه اشخاص مهم و معروفی به دنیا اومدن روی تاریخ تولدتون کلیک کنید. در ضمن ممنون میشیم اگه تاریخ تولد شخص مهمی رو میدونین تو نظرات بذارین که وارد تقویم کنیم. وبلاگ برتر در تاپ بلاگر. 1575;لکسا.
tavallodha.blogfa.com
767575. ,•’``’•,•’``’•, تولد,•’``’•,•’``’•,
به وبلاگ تولد خوش اومدید. امیدوارم بهتون خوش بگذره. - , ’` ’ , ’` ’ , تولد, ’` ’ , ’` ’ ,". زیبا ترین تولد ها ، آن هائیست که در رویا برای کسی میگیریم که عاشقانه دوستش داریم. نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 24 فروردین 1390 توسط خاطره نظرات . تولد عزیزترین کسم تو زندگی. و من خیلی خوشحالم. به همین دلیل هم اینجا براش تولد گرفتم. از همینجا تولدت رو بهت تبریک میگم همسر عزیزم. امیدوارم هر جا که هستی سلامت باشی . زیبا ترین تولد ها ، آن هائیست که در رویا برای کسی میگیریم. که عاشقانه دوستش داریم. فقط می خوان بهت بگن :.
tavallodha.mihanblog.com
767576. تولدی دیگر
اگر عمری گنه کردی مشو نومید از رحمت تو نام توبه را بنویس امضا کردنش با من. درد دلی بین خدا و بنده ی گناهکارش. درد دلی بین خدا و بنده ی گناهکارش:. خدایا با من قهری! بنده ی من نماز شب بخوان که یازده رکعت است. خدایا خسته ام نمیتوانم نیمه شب یازده رکعت بخوانم! بنده ی من قبل از خواب این سه رکعت را بخوان. سه رکعت زیاد است! قبل از خواب وضو بگیر و رو به آسمان کن و منو صدا بزن. من در رختخواب هستم و اگر بلند شوم,خواب از سرم می پرد! همانجا که دراز کشیده ای تیمم کن و بگو یا الله. بنده اعتنایی نمی کند و می خوابد.
tavallodi-dobare.blogfa.com
767577. تولدی دیگر
حرف ها زایشی نو ا ند در گذر خطی زبان. چقدر يك آدم مي تواند فقير باشد، مفلس و بي چيز! آدمي كه نعمت "دوست داشته شدن" را حتي از ميان اين همه آدم نداشته باشد! كسي كه احساس دوست داشتن تمام وجودش را خفه مي كند. خدايا، بي نيازم كن، به سادگي همين چند كلمه "دوست داشته شدن". تاريخ : دوشنبه نوزدهم مرداد ۱۳۹۴ 11:5 نویسنده : فاطمه. دارم هواي سفر در سر. دوباره هواي سفر در سر من شكل گرفته، اي خدا رحمي بكن. نه هواي عاشقي داريم، نه هواي دل و دلدار، پس بنابراين بهترين گزينه موجود سفره ديگه.:). حداقل يكي از دوست داشتنهات!
tavallodidgar.blogfa.com
767578. sara1363
آشنایی با ماشین های کنترلی حرفه ای. دوشنبه 17 خرداد 1395. تقسیم بندی ماشین های آرسی بر حسب نیروی محركه آنها:. ماشینهای رادیو کنترل حرفه ای از نظر منبع تا مین نیروی محرکه ، به دو دسته ء الکتریکی و سوختی تقسیم بندی می شوند. ماشین های رادیو كنترل سوختی:. ماشینهای رادیو کنترل سوختی دارای یک موتور احتراق داخلی می باشند. بطور کلی دو نوع موتور احتراق داخلی برای ماشین های رادیو کنترل سوختی وجود دار د :. ۱ موتورهای نیترو . ۲- ماشین سوختی با موتورهای بنزینی. باید توجه نمود که ماشین سوختی. سرعت بعضی از این ماشینها ...
tavallodidoobareh.mihanblog.com
767579. " تـولـدی نــو "
مقصود تویی کعبه و بت خانه بهانه ست. عمر بی روی تو و عشق تو حیف است دلا ، پیشتر کاش گرفتار غمت می بودم! اللهم ارزقنا حج بيتک الحرام. خواهش میکنم ادبیاتی که به کار میبرید در حد یک خانم باشه . از به کار بردن واژگان عزیزم و امثال اینها ( به استثنا خانم ها ) جدا خودداری کنید. اخبار ، طرح ها و فراخوانها. شما هم ببینید (لینک های جالب). شعر و متن ادبی. نوا و صوت و فیلم. دلنوشته های دانشجویان و تشرف یافتگان. خواص سوره های قرآن. معرفی سایت های مفید. خاطرات سفر حج تولدی نو. داستان و حکایات و روایات. طرح ملي بوي سيب.
tavallodino.blogfa.com
767580. فروشگاه اینترنتی تولد مارکت
Click here to continue to فروشگاه اینترنتی تولد مارکت. Wwworq.ir Free Subdomain Service.
tavallodmarket.orq.ir
767581. Happy birthday my looooooooooove
Happy birthday my looooooooooove. بلاخره روز تولد فرا رسید. از اینجا به عشقم میگم. عزیزمممممممممممم دوست دارممممممممم تولدت مباااااااااارک. پنجشنبه بیست و هشتم آذر 1392 16:45دیوونه. بر شوره زار تشنه. بر این دل بیابان. گویی پر از خیال است. یاس و کبوتر و باد. در حیرت تو خواب است. پنجشنبه بیست و هشتم آذر 1392 16:40دیوونه. در ستاره باران میلادت. ح بابی است از جنس هیچ. تا لمس نگاه تو. آسمانی است به بلندای عشق. جشن میلادت را به پرواز می روم. دراین خانگی ترین آسمان بی انتها. آسمانی که نه برای من. عشقی باشد در دل.
tavallodtanha.blogfa.com
767582. +*+ P.A +*+
سلام دوستام خوش اومدین. در آن روز که فرشتگان. از عشق سرشار بودند و پایکوبی می کردند. دانستم تو ای نازنین پای بر زمین خاکی عالم. نهاده ای پس برای خوش آمدی گویی. هدیه ای تقدیمت می کنم و آن قلب کوچک و بی ریای من است. خوشبختی من در بودن با تو است،. و روز تولد تو تقدیر خوشبختی من است. تو آمدی و عمیق ترین نگاه را از میان چشمان دریای ات به وصال قلبم نشاندی. زیباترین گل های دنیا تقدیم به تو بهترین عشق دنیا. تولدت مبارک بهترین من " ، ،. امشب شب تولد توست! شبی که ستاره ای به آسمان زندگیت افزوده می شود ،. و در نهای...
tavallodtavallod9776.blogfa.com
767583. Happy Birthday
فروش عمده کمربند های زنانه. دریافت کد پرواز بادکنک ها. کد کج شدن تصاوير. کد های افکت بر روی لینک ها. دانلود آهنگ شاد اندی تولد. به نام خدایی که در همین نزدیکی هاست. به وب خودت خیلی خیلی خوش اومدی. این وبو به مناسبت جشن تولدت باز کردم. امیدوارم که از این کادوت به سبک اینترنتی خوشت بیاد. و لبت خندون شه. که آرزوی قلبیم همینه انشالله1200000ساله شی. و تو این سال ها هم زندگیت دور از غم و غصه باشه. به تک تک آرزو هات برسی و تو هر زمینه موفق شی. و دنیا بر وفق مرادت بچرخه. سه شنبه سیزدهم مرداد ۱۳۹۴ 18:21 ستاره.
tavalloood77.blogfa.com
767584. گل گندم
آب نریختم که برگردی آب ریختم تا پاک شود هر چه رد پای توست .از زندگی ام. نوشته شده در یکشنبه 9 مرداد1390ساعت 10 بعد از ظهر توسط طنازمنافی. بعضی حرفا رو نمیشه. نمیشه توی چت تایپ کرد. نمیشه پای تلفن گفت. بعضی حرفا واسه وقتیاند که مخاطب رو بغل کردی. نوشته شده در یکشنبه 9 مرداد1390ساعت 5 بعد از ظهر توسط طنازمنافی. سلام به دوستای خوبم که تو این یه سالی که نبودم وبلاگمو تنهانذاشتن. نوشته شده در یکشنبه 9 مرداد1390ساعت 5 بعد از ظهر توسط طنازمنافی. نوشته شده در یکشنبه 9 مرداد1390ساعت 5 بعد از ظهر توسط طنازمنافی.
tavalo0odeman.blogfa.com
767585. تولد عشقمم
سلامممممم به عشق خود حسینمممممممممم. خودمممممممم خووووشششش اومدیییییییی نفسممممم. امروز تولد عشقمهههههههه میخوایییم بترکونیمممم همگی باهممممممممم. قبل اینکه بخوام بریم بترکونیم میخواستم از نفسم که این چند ماه کمکم. کرد که نسبت به مشکلات ادمی قوی تر شم تشکر کنم و از خدا ممنونم. که چنین فرشته رو روی زمین فرستاد این موهبت الهی رو به من هدیه داد. روز تولدت شد و نیستم اما کنار تو. کاشکی می شد که جونمو هدیه بدم برای تو. درسته ما نمیتونیم این روز و پیش هم باشیم. بیا بهش تو رویامون رنگ حقیقت بپاشیم. عاقااااااااا...
tavalod-1200.blogfa.com
767586. تولدت مبارک بهترینم
امشب شب تولد توست! شبی که ستاره ای به آسمان زندگیت افزوده می شود ،. ستاره ای که می تواند همانند نقطه عطفی در زندگیت بدرخشد. و نورانی تر از تمامی ستارگان شود . امشب شب تولد توست ،. کاش میتوانستم آسمان شهر را به افتخارت ستاره باران کنم ،. کاش می توانستم ماه را میهمان امشبت کنم ،. کاش می توانستم بر سر راهت دریایی از گل نشانم ، هوایت را پر از بوی عشق کنم! کاش میشد دستانت را بگیرم و با هم به سوی زیبایها پرواز کنیم. تمام دارایی من قلبی است که در سینه دارم. و برای تو می تپد ، آن را به تو تقدیم میکنم. بوسه ے عش ق.
tavalod-1374.blogfa.com
767587. ¸.•*✿*•.¸♥しѲ√乇♥¸.•*✿*•.¸
مے سوزاند، تلخ م. من همچنآن تو رآ ". ساعت 14:28 نويسنده یه عاشق. به نام خدایی که دغدغه ی " از دست دادنش ". ساعت 11:3 نويسنده یه عاشق. ساعت 10:58 نويسنده یه عاشق. مرב ڪﮧ تو باشے. زט بودלּ خوب است. از مياלּ تمام مذڪر هاے בنيا. فقط ڪافيست پاے تو בر مياלּ باشد. نميבانے براے تو خانوم بودלּ. ساعت 20:15 نويسنده یه عاشق. تولدیه غریبه ی عاشق مبارک. ساعت 20:46 نويسنده یه عاشق. כ Ґے נۅכ Ґ تۅچړااכ قנبے اح ا ݜנے. اےכ ﮧ اۅכ ﮧҐﮧ ݜقے ڪﮧ ازݜ נҐ Ґےزכ ے؟ څےڵے بے اح ا ݜנے. ساعت 18:22 نويسنده یه عاشق. کہ میشפ ב . ט سل بوωﮧ هآے.
tavalod-23.blogfa.com
767588. kalbiminTek Sahibine-A
مدیر وبلاگ : haniye haniye. آبجی زهرا وآقا علی. آبجی لیلا وآقا محمد. آبجی الهام وآقا احسان. آبجی نگین و آقاعلیرضا. آبجی فروهر وآقا فرهاد. آبجی فهیمه وآقا حسام. آبجی آی سان وآقا محمد. ما با ثمره های عشقمون. تنهامیان سیل غم ها. بهترین قالب های وبلاگ. بازدید این ماه :. بازدید ماه قبل :. تعداد کل پست ها :. آخرین بروز رسانی :. 1662;شتیبانی. دانلود آهنگ جدید آذ صدا. سایت عاشقانه کافه بارانی. آذ پیک عکس و اخبار هنرمندان. ابزار های عاشقانه برای وبلاگ. کد زیبا سازی لینک ها. ممنون از همراهی دوستای خوبم.
tavalod-a.mihanblog.com
767589. ღ بهانه ی زندگیم تولدت مبارک ღ
ღ بهانه ی زندگیم تولدت مبارک ღ. تقدیم به کسی که شکفتن هیچ گلی زیباتر از لبخند او نیست. روز تولدت شد و نیستم اما کنار تو. کاشکی می شد که جونمو هدیه بدم برای تو. درسته ما نمیتونیم این روز و پیش هم باشیم. بیا بهش تو رویامون رنگ حقیقت بپاشیم. میخوام برات تو رویاهام جشن تولد بگیرم. از لحظه لحظه های جشن تو خیالم عکس بگیرم. من باشم و تو باشی و فرشته های آسمون. چراغونی جشنمون، ستاره های کهکشون. به جای شمع میخوام برات غمهات و آتیش بزنم. هر چی غم و غصه داری یک شبه آتیش بزنم. تو غمهات و فوت بکنی منم ستاره بیارم.
tavalod-afshinam.blogfa.com
767590. گلایه های دخترانه
سلام فاطمه خوبی عزیزم؟ دلم واست تنگ شده کلی دنبالت گشتم نبودی. اون آدرس که گذاشتی من باید عضوشم اول اونجا؟ خوب شد اومدی قراربود الان پاکش کنم وبمو بخاطرکامنت تو پاک نکردم. حوصلم نمیکشه برم وبگردیو.شاید یه وب دیگه بازکنم فقط واس دل خودم بنویسم تو یه آدرس درستو حساابی بده تکلیفم مشخص بشه آدرس وب جدیدمو اونجا برات بگم. دوشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۹۴ 13:18 آیتان. سلام به همگی ازهمتون ممنونم که یه مدت. بانظراتتون همراهی کردین ولی دیگه حسو حال. وب نویسی ندارم شوق قبلاها روهم همچنین. که اونام دیگه نمینویسن. پنجشنبه...
tavalod-aytan.blogfa.com
767591. تولدت مبارک
تولد گرفتن برای افرادی که دوستشان دارید. دستور عمل تولد گرفتن برای شما. سلام به همه ی شما دوستای گلم که به وب جدیدم اومدید. برای هر کسی که دوست دارید اینجا تولد بگیرید. هر وقت تولدی هست همه دعوت هستن و میتونن بیان. من همه ی اون هایی که این وب رو لینک کنن لینک میکنم. هرکسی زود تر رزرو کنه وب ماله اون گاهی اوقات چند تولد یک دفه گرفته. محتوای پست تولدتون دست خودتونه. عکس هایی رو که میخواید اپلود کنید و کدشو بدید. لوگوی وب تا چند وقت دیگه حاضر میشه و شما میتونید توی وبتون بزارید. هر سوالی بود بپرسید. Design ...
tavalod-blog.blogfa.com
767592. تنهاترین تنها منم...
نوشته شده در یکشنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۹۴ساعت 23:46 توسط nahid. سلام دوستان قدیمی ، ،یاد همتون بخیر، ،. فقط اومدم بعد از دوسال بگم. نوشته شده در پنجشنبه بیست و دوم مرداد ۱۳۹۴ساعت 14:19 توسط nahid. سلام به همه دوستانه مجازی بامعرفت.که مرامتون از اعضای خانواده و اقوام وهمه ی اونایی که ادعاشون میش. نوشته شده در چهارشنبه سیزدهم شهریور ۱۳۹۲ساعت 20:41 توسط nahid. ه م ہ از ت و میخواه ند ب د هے. م ל از ت و میخ واه Ґ ب گیرے. این ه م ہ ح س دلت نگے. را از م ל! همیشه نمی شود زد به بی خیالی و گفت :. دادنی ها را ندادی.
tavalod-dihan.blogfa.com
767593. تولد ترانه ها
اون روزا یادش بخیر تولد ترانه ها. سلام به همه دوست های خوب آریانی. من و مریم ۲ تا دوست آریانی هستیم که با همدیگه این وبلاگ رو ساختیم.یه وبلاگ درمورد گروه موسیقی مورد علاقمون .آریان. این پست پست ثابته و همه پست های جدید زیر این پست قرار میگیرن. نظر بذارین خوش حال میشم و سعی میکنیم به همه نظرات پاسخ بدیم. در انتظار تولد ترانه های آریانی در آریان ۵. نوشته شده در سه شنبه 31 مرداد1391ساعت 20:17 توسط مه سيما و مريم آرياني. چهارمین شماره مجله اینترنتی آریانیهفت نامه. سلام بر همه ی دوستان و طرفداران آریان. اما خ...
tavalod-e-taraneha.blogfa.com
767594. تولدعشق
پنل اس ام اس. آخرین ارسال های انجمن. جذب مدیر فعال برای بخش های انجمن. اگه عاشقی بیا تو. باااااااازی با کلمااااااات بی نقط ه ه ه ه ه ه ه ه. عکس های بسیار دیدنی از یک عشق ناب و زیبا. داستان احساسی و زیبای سام خائن. جملات رمانتیک و عاشقانه. آشنایی با مضرات هدفون برای گوش. پیامک های عاشقانه غمگین. مدل های لباس مجلسی. رمان عشق یعنی این. با سلام . حتما این رمان را تا آخرش مطالعه فرمایید . این رمان توسط یکی از کاربران انجمن بنده (انجمن تکدختر) نوشته شده است . دوشنبه 21 مهر 1393 ] [ 11:45 ] [ Morteza. کیستم من ...
tavalod-eshgh.rozblog.com
767595. (1379/9/14)❤ تولد عشق عزیزم فاطی جونم❤
1379/9/14) تولد عشق عزیزم فاطی جونم. تولد بهترین فرشته ی روی زمینم فاطی جونم. اینم خصوصیات ماهت عزیز دلم:. عضو آسيب پذير: كبد. روز اقبال: پنج شنبه. اعداد شانس: 5 و 7. سنگ خوش يمن: فيروزه. اگر شخص مورد علاقه اش را پيدا كند، وفادار است. مشكل اينجاست كه خواسته اش را بيان نمي كند و صبر ميكند تا خودتان حدس بزنيد. خب حالا بریم کیک بخوریم موافقین پس بفرما کیک:. اینم از کیک خوشگل فاطی جونم الهی قربونت بشم. خب حالا بریم سراغ کادو هاااااااااااااا. اول کادوی خودم خب این اولین کادوم:. تولدت مبارک . . . تآریخ دوشنبه ...
tavalod-eshgham-fati.blogfa.com
767596. ♥ Just for You ♥
ایستگاه اول مقدمه .تولدت مبارک خانومی. 1394. تاریخ : شنبه 6 تیر 1394 12:45 ب.ظ نویسنده : عشق آوینا :. خب خب خب امروز تولد بهترین خانوم دنیاست. بهترین همسر دنیا و بهترین عشق دنیا. خانوم جونم اگه یادت باشه پارسال بهت گفتم. من هرسال برات بهترین تولد هارو میگیرم. این تنها کاری هسش که از دسم برمیاد. ایشالا که این آخرین جشن مجازی باشه که برات میگیرم. و سال بعد کنار همدیگ باشیم. عزیزم امسال میخوام یه مراسم شاد برات بگیرم. تبریک گفتن هامو ابراز علاقه کردن هامو. توی کامنت ها بهت گفتم. اینجا توی این پست میخوام.
tavalod-eshgham.mihanblog.com
767597. ★ ღ♥happy birthday♥ღ★
ღ happy birthday ღ. دوشنبه 14 اسفند 1391 : نویسنده : farzad. لینک های مرتبط :. پنجشنبه 1 فروردین 1392 : نویسنده : محیا. بالاخره اون روزی که میخواستیم اومد. به وجودت افتخار میکنم ابجی گلم. زیباترین تولدهاان هائیست که. برای کسانی میگیریم که. تولدت بهانه ای شد تا این فصل را بیشتر دوست داشته باشم. زیرا فصل خوشحالی فرشتگان.روز تولد توست. چقد من امروز خوشحالم. اولیش که معلومه تولد ابجی حبابمه. دومیشم خوشحالی همگانیه(عید دیگه). ممنونم داداشی که این وبلاگو درست کردی. امشب چه ناز دانه گلی در چمن رسید. دیگه فک کنم...
tavalod-hobab.mihanblog.com
767598. وبلاگ تولد بچه های کل کل فارسی
وبلاگ تولد بچه های کل کل فارسی. در این وبلاگ در روز تولد بچه های کل کل فارسی جشن برپا میشه. WELCOME TO TAVALOD KALKALKALFAR30. به وبلاگ تولد کل کل فارسی خوش آمدید. در این وبلاگ برای عضوهای پاتوق جشن تولد گرفته می شود. فقط و فقط برای عضوهای پاتوق جشن تولد گرفته می شود. اگر عضو پاتوق نیستید. اینجا کسی حق کل کل ندارد. اینجا فقط پست تبریک گذاشته می شود. اعضای پاتوق تاریخ تولدشان را در قسمت نظرات بگویند. برای گذاشتن پست تبریک از مشخصات زیر استفاده کنید. نام وبلاگ:tavalod-kalfar30 نام کاربری:admin رمز عبور:.
tavalod-kalfar30.blogfa.com
767599. تولدتـــــ مبارکـــــــــــ داداشـــــی♥
لمس بودنت مبارك عزيزم. برای تو می نویسم. برای تویی که قلبت پاک است. برای تویی که تنهایی هایم پر ازیاد توست. برای تویی که آرزوهایت آرزویم است. برای تو می نویسم. برای لمس بودنت.:. تولدت مبارك مهدي جان. کمه همیشه زنده باشی. روز تولدت شدو نیستم ولی کنار تو. کاشکی می شد که جونمو هدیه بدم برای تو. درسته ما نمیتونیم این روز و پیش هم باشیم. بیا بهش تو رویامون رنگ حقیقت بپاشیم. ميخوام برات تو روياهام جشن تولد بگيرم. از لحظه لحظه هاي جشن تو,تو خيالم عكس بگيرم. من باشم و تو باشي و فرشته هاي آسمون. تولدت عزیزم پراز ...
tavalod-m1374.blogfa.com
767600. ★ ღ♥happy birthday♥ღ★
ღ happy birthday ღ. جمعه 27 اردیبهشت 1392 : نویسنده : farzad. لینک های مرتبط :. تولدت مبارک ابجی محیا. پنجشنبه 9 خرداد 1392 : نویسنده : حباب. بلاخره روز تولدت رسید. این سومین سالیه که تولدتو جشن میگیریم. چه حس خوبیه داشتن بهترین ابجی دنیا. ابجی جونم یه سال بزرگتر شدی. خانوم که بودی خانوم تر شدی. دعای من واسه تولدت خوشبختیته. ایشالله هیچ وقت خنده از رو لبات کنار نرن. ابجی ببخشید یکم تبریکم متفاوت بود. برا این بود که شاید. یه روزی دیگه من نباشم. می خوام یادگاری بمونه تا ابد. داداش فرزادم ازت ممنونم عزیزدلم.
tavalod-mahya.mihanblog.com
767601. تولد در لحظه خاکسپاری
تولد در لحظه خاکسپاری. این روزها نمیدانم حال و روزم بیشتر شبیه این جمله است هنوز در سفرم. هنوز. اگر فیلم شکلات را دیده باشید میفهمید اهل هیج جا نبودن یعنی چه دل نبستن یعنی چه وطن نداشتن یعنی چه حالم بهم میخورد از این تعلق ولی چه چاره ای جز این نمیدانم دارد دیوانه ام میکند. نوشته شده توسط masoud در شنبه بیست و سوم شهریور 1392 و ساعت 21:50. این داستان از کریستین بوبنه بنام غیر منتظره امیدوارم ادای دینی باشه به نویسنده محبوب من. من شیفته خلوص ام. شیفته خلوصی که هیچ ارتباطی با اخلاقیات ندارد. تو همه جا هضور ...
tavalod-marg.blogfa.com
767602. تولد نفسم
آدرس رو انتقال دادم. و تا وبلاگ رو کامل درست نکردم. آدرس به کسی نمیدم. اما اینجا میام و به همه کامنتا جواب میدم. نوشته شده در شنبه بیست و چهارم اسفند 1392ساعت 21:48 توسط خانومی. کد صلوات شمار برای وبلاگ.
tavalod-masoud-1393.blogfa.com
767603. تولدت مبارک
دانلود آهنگ تولد جلال همتی. دانلود آهنگ تولد داود بهبودی. دانلود آهنگ جدید تولد. دانلود آهنگ تولدت مبارک اندی. دانلود آهنگ تولد ایشان. دانلود آهنگ تولدت مبارک محمد نوری. دانلود آهنگ تولدت مبارک انوشیروان روحانی. دانلود آهنگ تولدت مبارک شهرام معصومیان. دانلود آهنگ تولد برای کودک. دانود آهنگ تولدت مبارک-ahang tavalodet mobarak. تولدت مبارک -tavalodet mobrak. آهنگ تولدت مبارک -tavalodet mobarak. نظر شما در مورد این وبلاگ چیست. Tavalodet mobarak-tavalod andy-tavalod song-tavalod andy mp3 dow. لینک های مرتبط :.
tavalod-mobarak.mihanblog.com
767604. عشقم فقط به خاطر تو
عشقم فقط به خاطر تو. سحرمن بدون تو هیچم. عشقم تولدت مبارک.بوس بوس. تاريخ : سه شنبه پنجم فروردین 1393 19:8 نویسنده : امین. امروز با شکوهترین روز هست روزی که آفریدگار تو را به جهان هدیه داد. و من میترسم به تو تبریکی بگویم که شایسته تو نباشد. به زمین خوش آمدی فرشته ی مهر و زیبایی. چه لطيف است حس آغازي دوباره . چه زيباست رسيدن دوباره. به روز زيباي آغاز نفس كشيدن . و چه اندازه عجيب است . روز ابتداي بودن . وچه اندازه شيرين است امروز . روز ميلاد تو . روزي كه آمدي . دست دست حالا همه با هم. حالا نوبت فوت کردن شمع.
tavalod-sahar.blogfa.com